Ремонт клавіатури ноутбука

ремонт клавіатури ноутбука
Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт клавіатури ноутбукаРемонт клавіатури ноутбука у Львові, заміна, установка, відновлення та чистка клавіш – все це виконується швидко, дешево, якісно. Скажемо відверто – це далеко не найскладніше завдання, з яким нам доводиться мати справу.

Залита кавою, раптово перестала працювати, відвалилися клавіші? Це не має значення, просто доставте ваш ноутбук в наш сервісний центр і забудьте про те, що ви стикалися з цією проблемою. При необхідності можемо приїхати до Вас на офіс чи до дому. У нас завжди є будь-які змінні клавіатури для ноутбуків.

Працюємо з усіма моделями:

Ціни на ремонт клавіатури і заміну клавіш ноутбука

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна клавіші клавіатуривід 60
Заміна клавіатуривід 150

Будь-який сучасний комп’ютер, як мобільний, так і стаціонарний, є повнофункціональним виключно за наявності клавіатури. Маючи однакове призначення в обох пристроях, а також володіючи загальними рисами в розташуванні клавіш (яке лише в дрібницях відрізняється в різних моделях), клавіатури стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків мають істотну відмінність: якщо в першому випадку їх можна при поломці досить легко замінити на будь-яку іншу, від абсолютно будь-якого виробника, то коли проводиться ремонт клавіатури ноутбука у Львові, підбір запчастин в більшості випадків буде здійснюватися з моделей того ж виробника, а часто необхідно шукати модель, створену для конкретного лептопа. Навіть якщо зовні моделі схожі, це зовсім не означає, що при ремонті клавіатури даних ноутбуків взаємозамінні – розташування шлейфа підключення до материнської плати і кріплення у них можуть бути абсолютно унікальними.

При експлуатації лептопів часті випадки пошкоджень клавіатури з необережності, серед них одним з найбільш поширених є пролиття рідини на ноутбук. Найчастіше після цього потрібне проведення ремонту клавіатури ноутбука, так як рідина провокує корозію на провідниках клавіатури. Також це може призвести до залипання клавіш.

Ще однією поширеною несправністю є втрата контакту, тобто відсутність будь-якого відгуку від ноутбука при натисканні клавіш. Як правило, це  викликано великою кількістю  пилу, крихт їжі що потрапили в клавіатуру. Найгіршим варіантом вирішення проблеми в даному випадку стає самостійний ремонт клавіатури ноутбука користувачем. Найчастіше результат плачевний – клавіатура в подальшому відновленню не підлягає.

При виникненні будь-яких проблем з клавіатурою лептопа, зверніться до фахівців нашого сервісного центру. Маючи великий досвід робіт з технікою самих різних виробників, відмінно оснащену лабораторію, вони проведуть професійний діагностичний огляд і при необхідності – ремонт клавіатури ноутбука у Львові.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.