Reyestratsiya-v-Dropbox

Реєстрація в Dropbox

День добрий, дорогі читачі радий, що Ви читаєте дану статтю на блозі нашого сервісного центру по ремонтові ноутбуків. Я вже писав статті “Для чого потрібен DropBox” і “Використання Dropbox”. Сьогодні хотів би розповісти Вам, як почати використовувати DropBox. Для початку використання необхідно зробити дві речі:

  • Перше-необхідно зареєструватися на сайті DropBox.
  • Друге, що потрібно зробити це після реєстрації скачати спеціальний додаток Dropbox.

Реєстрація абсолютно безкоштовна, досить легка і швидка. Буду Вам вдячний, якщо Ви скористаєтеся моєю реферальною силкою, яка принесе мені 250 додаткових мегабайт. Після того, як Ви перейшли по посиланню і опинилися на сайті DropBox, залишається заповнити необхідні поля (ім’я, прізвище, e-mail і пароль) і натиснути кнопку «Create Account».

Реєстрація в Дропбокс

Після реєстрації слід завантажити спеціальний додаток DropBox. І тоді, Ви зможете використовувати Дропбокс на будь-якому комп’ютері, будь то звичайний PC, Mac або Linux система. Ви зможете встановити DropBox так само і на мобільні пристрої: Android, iPad, iPhone і Blackberry. Щоб завантажити додаток вам необхідно бути зареєстрованим – тому введіть e-mail та пароль вказані при реєстрації і натисніть кнопку «Sign in».

Reyestratsiya-v-Dropbox
Зареєструвавшись в Dropbox і зайшовши під своїм користувачем Вам буде запропоновано скачати клієнтську програму, яку потрібно буде встановити на комп’ютер, ноутбук, нетбук чи інший пристрій. Процес встановлення не викличе у вас складнощів і не забере багато часу. І так поїхали спочатку натискаємо кнопку «Install», потім «I already have …», потім «Next».

Реєстрація в Dropbox
Тепер потрібно ввести адресу електронної пошти та пароль, які ви вводили під час реєстрації, ім’я комп’ютера, наприклад sync4you …

Реєстрація в дропбокс

Потім вибираємо тип встановлення: Typical або Advanced. Варіант Advanced дозволяє вибрати розташування робочої папки, і які папки всередині неї будуть синхронізуватися. Можете вибрати Typical і всі налаштування будуть за-замовчуванням.

реєстрація дропбокс

Після натискання на кнопку Next вас познайомлять з короткою інструкцією і місцем програми на комп’ютері, після чого потрібно натиснути кнопку Finish.

Реєстрація в Dropbox

Вітаю вас, реєстрація та встановлення завершені! Після натискання на кнопку «Finish» Ви побачите перед собою вашу папку Dropbox, в яку можете скопіювати кілька документів, зображень або інших файлів.
Біля файлів з’являться спочатку сині кружечки, які символізують початок процесу синхронізації, а потім зелені, що означають успішне завершення передачі файлів на сервер. Якщо завантаження не вдасться, то з’явиться червоний хрестик.
Якщо червоний хрестик не пропадає, то причин може бути кілька. Перша – порушено сполучення з інтернетом. Друга – немає вільного хмарного простору і файли не можуть закачатися.
Взагалі, для кожного сервісу синхронізації файлів характерні такі умовні позначення статусу синхронізації, тільки замість кружечків можуть бути галочки або можуть мінятися кольори значків… Але це ще не все далі слід налаштувати Dropbox, а тому не прощаюся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.