Віндовс 8

Перші кроки до встановлення Windows 8

Відносно недавно була представлена ​​нова операційна система Microsoft Windows 8 в редакції Release Preview. Фінальна версія даної операційної системи не буде сильно відрізнятися від Release Preview.
Найпомітнішим нововведенням в Windows 8 є новий інтерфейс Metro. Також було істотно оновлено чимало стандартних додатків, включаючи Провідник, Диспетчер завдань і так далі. Окремо варто згадати про появу магазину додатків – Windows Store, а також інтеграцією зі службою хмарного зберігання – SkyDrive.
Крім цього було знижено споживання пам’яті, навантаження на процесор, а також зменшено час завантаження.
Тут буде детально показано перші кроки до підготовки встановлення Windows 8. Якщо у вас раптом виникнуть питання, то звернувшись в наш сервісний центр ми буудемо раді допомогти вам. Перед установкою потрібно провести невелику підготовку.

Підготовка до встановлення Windows 8

Для встанвлення Windows 8 нам знадобляться:

  • Дистрибутив Windows 8 Release Preview. Його можна безкоштовно скачати на цій сторінці Windows 8 Release Preview ISO images;
  • Утиліта Windows 7 USB/DVD Download Tool (скачати/завантажити). Якщо у вас Windows XP, то для нормальної роботи даної утиліти необхідно встановити патч KB932716 (є в архіві за посиланнями вище), а також Microsoft. NET Framework 2 (скачати/завантажити);
  • Чистий DVD-диск або флешка об’ємом 4Гб і більше.

Оскільки ми будемо виробляти чисту установку Windows 8 з форматуванням системного розділу, рекомендується скопіювати всю важливу інформацію з даного розділу (зазвичай C:\) на інший. Також потрібно скопіювати важливу інформацію з флешки на жорсткий диск або на іншу флешку. Це пов’язано з тим, що системний розділ і флешка в процесі будуть відформатовані і вся інформація на них буде видалена.
Коли інформація скопійована, можна починати. Встановлюємо і запускаємо Windows 7 USB/DVD Download Tool:Установка Windows 8Натискаємо на Browse і вказуємо де збережений ISO-образ з Windows 8:Установка Windows 8Для переходу далі натискаємо Next. Тепер потрібно вибрати на який носій записувати файли: на флешку або на DVD. Розглянемо спочатку процедуру підготовки флешки. Натискаємо на USB device:Установка Windows 8У віконці вибираєте флешку і натискаєте на Begin copying:Установка Windows 8Має розпочатися процес копіювання:Установка Windows 8По закінченню просто закриваємо вікно:Установка Windows 8

Установча флешка створена. Якщо раптом щось не вийшло, то ознайомтеся з даною статтею: Установка Windows 8 з флешки. Там показано ще кілька способів.
Для підготовки диска після вибору образу потрібно натиснути на DVD:Встановлення Windows 8

і пройти інструкціям програми. Нічого складного там немає.
У підсумку диск або флешка з Windows 8 створені і можна переходити до встановлення Windows 8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.