швидкість комп'ютера

Оптимізація роботи в Інтернеті

Інтернет для сучасної людини став другою домівкою. Зрозуміло, що ми намагаємося зробити його максимально комфортним і зручним, однак виходить це далеко не у всіх. Сьогодні хочу розповісти про деякі хитрощі, які допоможуть зробити серфінг в Інтернеті набагато ефективнішим та практичним.

Вікно в віртуальний світ

Всі ми використовуємо той або інший браузер для відвідування сторінок. Саме від ефективності його роботи і залежить, як буде виглядати завантажений сайт. Багато користувачів навіть не цікавляться можливостями покращення роботи в мережі Інтернет – а даремно.  Браузер Internet Explorer, що поставляється з операційною системою, давно вважається одним з найбільш примітивних і небезпечних.

Логотипи браузерів

Крім IE, на комп’ютер легко можна встановити Chrome, FireFox або Opera. Два перших браузера є найперспективнішими. Вони розробляються за участю команд ентузіастів, що гарантує швидке виправлення помилок у коді і постійний розвиток програмного продукту. До того ж, величезна кількість доступних розширень дозволяє перетворити браузер в універсальний інструмент.

Взагалі, доповнення для FireFox і Chrome – це прекрасна можливість зібрати браузер вашої мрії. Ставляться вони всього лише в декілька кліків, а величезна різноманітність дозволяє підібрати саме те, що вам подобається.

Любителі браузера Opera можу сказати, що я ставлюся упереджено до цієї програми. Але давайте дивитися правді в очі, норвезький браузер популярний лише в Росії, а в усьому світі його частка досить мала. Згідно Statcounter(а) на сьогоднішній день Opera займає 1.1%  ринку браузерів.

Статистика долі браузерів

Чарівна коробочка

Не варто забувати і про оптимізацію модему. Часто “прошивка” на цих пристроях не оновлюється за весь час експлуатації, хоча нове програмне забезпечення допомагає не тільки поліпшити стабільність роботи, а й отримати невеликий приріст у швидкості роботи.

Прошивка модема

Варто також звернутися до форумів, на яких можна знайти цікаві рішення і трюки для поліпшення роботи пристрою. Знову ж, варто оновити драйвера і для мережевих карт, через які ADSL-модеми з’єднуються з комп’ютером.

Не завантажуйте зайве

На сторінках у Мережі досить багато реклами, хоча її можна успішно фільтрувати. Якщо у вас встановлені FireFox або Chrome, то скоротити обсяги зайвого трафіку допоможе додаток AdBlock. Для решти доведеться завантажити програмки HandyCache або Naviscope.

Як ефективно підібрати та налаштувати програми для фільтрування зайвого трафіку можна прочитати у статті Програми та утиліти проти банерів.

Допомогти в економії трафіку нам допоможуть і фаєрволи, які дозволяють заблокувати можливість деяких додатків завантажувати свої оновлені версії з Інтернету без відома користувача. Правильно налаштований  фаєрвол може заощадити до 10% трафіку.

Як бачите, вже придумано досить багато різних засобів, які дозволять зробити серфінг в Інтернеті набагато комфортнішим і зручнішим. Залишається тільки скористатися готовими рецептами і насолоджуватися величезними можливостями Всесвітньої павутини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.