Ремонт відеокарт nVidia Львів

nVidia готує новий відеоадаптер на процесорі GK110

Стаття підготовлена фахівцями iGroup Ukraine.

У лютому компанія nVidia представила графічний прискорювач GeForce GTX Titan на чіпі GK110, названий «найшвидшим у світі». Тепер повідомляється, що незабаром світ побачить ще одна GK110-відеокарта.

Ремонт відеокарт nVidia Львів

Прискорювач GeForce GTX Titan нараховує близько 7 млрд транзисторів, має 2688 потокових процесорів і комплектується 6 Гб пам’яті GDDR5 з 384-бітної шиною. Заявлена швидкодія досягає 4,5 терафлопса (трильйона операцій з плаваючою комою в секунду) при розрахунках з одинарною точністю та 1,3 терафлопса в обчисленнях з подвійною точністю.

Підготовлюваний до випуску відеоадаптер, як стверджується, отримає 2496 потокових процесорів і 5 Гб пам’яті GDDR5 з 320-бітної шиною. Використання «урізаного» варіанту чіпа GK110 дозволить знизити ціну прискорювача (нагадаємо, що GeForce GTX Titan коштує орієнтовно 1 000 доларів).

Новинка буде представлена ​​в третьому кварталі – в липні або серпні.

nVidia є третім за величиною постачальником графічних процесорів. У четвертому кварталі 2012 року компанія займала 16,9% світового ринку проти 15,7% в останній чверті 2011-го.

Гріється відеокарта? Немає зображення на екрані ноутбука? Наш сервісний центр виконає ремонт ноутбуків максимально якісно та швидко!