Залитий ноутбук

залитий ноутбук

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

Працюємо з усіма моделями:

Ціни на популярні послуги

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика починається відразу після надходження в сервіс для запобігання процесу корозіїбезкоштовно
Заміна клавішвід 50
Заміна приводу CD / DVDвід 50
Ремонт материнської плативід 600

Пролита на ноутбук рідина, дуже поширена причина, через яку звертаються в наш сервісний центр. Як правило, залитий ноутбук підлягає відновленню, але все залежить в першу чергу від грамотності дій власника техніки.

Попадання вологи в ноутбук може відбуватися самими різними шляхами: починаючи від знаходження його на вулиці під час дощу і навіть до випадку, коли на ноутбук попісяв ваш любимий котик чи песик. Інколи, просто залишивши ноутбук на вулиці на ніч (наприклад, перебуваючи з друзями на відпочинку за містом), є шанс, що сконденсована на ньому рідина призведе до серйозної поломки. Однак, найбільш часто трапляється ситуація, коли хтось із гостей або сам господар залив по необережності ноутбук яким-небудь напоєм. Найгіршим варіантом є потрапляння на клавіатуру газованих і алкогольних напоїв (наприклад, пива) – на відміну від чистої води, вони дуже швидко пошкоджують струмопровідні доріжки.

Отже, залили ноутбук – що робити? В першу чергу треба знеструмити апарат. Чим швидше це буде зроблено, тим краще. Потім необхідно вийняти акумулятор і перевернути ноутбук. У такому положенні чистою ганчіркою або губкою треба витерти з апарату всю наявну рідину. Наступним кроком буде якнайшвидше віднести лептоп в сервісний центр, де професіонали повністю розберуть його, почистять і просушать. Не варто сподіватися на те, що якщо залили ноутбук, але вчасно його вимкнули та висушили, і апарат після цього включається, то небезпека минула: якщо не провести своєчасну чистку, ввібрана платами рідина стане причиною виникнення корозії і незабаром техніка перестане працювати.

Максимально якісно відновити після залиття ноутбук може тільки професійна чистка та сушка з використанням спеціального обладнання. Провести їх можна тільки в спеціально підготовленому сервісному центрі, в домашніх умовах це фактично нереально. Навіть якщо Ви відразу не віднесли лептоп в сервіс, обов’язково зробіть це після – проведена діагностика дозволить дізнатися, чи варто чекати найближчим часом виникнення неполадок.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.