Ne-vstanovlyuyet'sya-drayver-NVIDIA

Не встановлюється драйвер NVIDIA

Всім привіт! Сьогодні напишу про те, що робити коли не встановлюється драйвер відеокарти NVIDIA. Ви скажете “чому він не встановлюється? Я ж скачав драйвер з офіційного сайту”.  Причин неможливості встановити драйвер NVIDIA безліч. Від банального не збігом версії операційної системи і драйвера до відсутності в самому драйвері інформації про відеоадаптер. На останньому випадку ми і зупинимося докладніше. І так поїхали вирішувати проблему.

Насамперед, потрібно бути впевненим, що встановлюваний відеодрайвер сумісний з Вашою операційною системою і відеокартою. У разі їх не сумісності, Ви побачите повідомлення: «Продовжити установку NVIDIA неможливо». Виглядає це попередження так:

Ne-vstanovlyuyet'sya-drayver-NVIDIA

Програма встановлення сигналізує про відсутність відеоадаптера, для якого призначений цей драйвер, але не завжди це так. Послідовність дій буде проводитися в операційній системі Windows 7 x32, тому для Windows XP можливі деякі відмінності.

Ne-vstanovlyuyet'sya-drayver

Насамперед, необхідно потрапити в «Диспетчер пристроїв». для цього натискаємо «Пуск» «Панель управління» «Диспетчер пристроїв». В диспетчері пристроїв потрібно відкрити вкладку “Відеоадаптери”.

Без драйвера будь-яка відеокарта визначається як «Стандартний VGA графічний адаптер»
Двічі клікаємо на напис «Стандартний VGA графічний адаптер» і у вікні переходимо на закладку «Відомості». У випадаючому меню вибираємо пункт «ИД обладнання» та самий верхній рядок це і є ідентифікатор нашої відеокарти.

Ne-vstanovlyuyet'sya

Тобто в нашому випадку ідентифікатор відеокарти буде рядок: PCI \ VEN_10DE & DEV_0407 & SUBSYS_30CC103 & REV_A1, натискаємо на цей напис правою кнопкою миші і вибираємо «Копіювати», тепер рядок з описом пристрою для драйвера знаходиться в буфері обміну.
Після першої установки драйвер NVIDIA Саморозпаковується за замовчуванням в директорію C:\ NVIDIA \ DisplayDriver \ 301.42 (папка з назвою версії драйвера) \ WinVista_Win7 \ International \ Display.Driver \. Далі знаходимо файл nvaa.inf, що знаходиться в папці Display.Driver

vstanovlyuyet'sya-drayver-NVIDIA

Відкриваємо його за допомогою блокнота або будь-якого іншого текстового редактора. За допомогою комбінації клавіш Ctrl + F знаходимо всередині файлу рядок [NVIDIA_SetA_Devices.NTx86.6.0]. Під нею знаходиться список ідентифікованих цим драйвером відеокарт для Windows Vista і Windows 7 і без SP1.

vstanovlyuyet'sya-drayver

Рядком нище необхідно додати скопійований в буфер обміну рядок. Теж саме потрібно зробити і під рядком [NVIDIA_SetA_Devices.NTx86.6.1]. У підсумку, маємо отримати як на малюнку нижче.

vstanovlyuyet'sya

Далі зберігаємо файл nvaa.inf і запускаємо файл setup.exe що знаходиться за замовчуванням в директорії C: \ NVIDIA \ DisplayDriver \ 301.42 \ WinVista_Win7 \ International. Все відмінно, драйвер розпізнав Вашу відеокарту можна приступати до установки.

У разі коли Ви все виконали, а результат не змінився, тоді телефонуйте в наш сервісний центр і наші спеціалісти з радістю допоможуть вирішити вашу проблему як найшвидше.

Один коментар до “Не встановлюється драйвер NVIDIA

 1. казино вулкан реальное

  Привет, я думаю, что это прекрасный веб-сайт.
  Я заглядываю сюда очень часто. Надо сохранить этот адрес как предпочтительный.
  Деньги и свобода величайший способ изменить
  жизнь, – может вы разбогатеете и продолжите обучать всех нас

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.