Не працюють порти

не працюють порти

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

Працюємо з усіма моделями:

Ціни на популярні послуги

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна внутрішніх шлейфіввід 160
Заміна роз'ємів материнської плативід 400

Що можна зробити?

Сучасний ноутбук в середньому оснащений 5-7 портами, які регулярно використовуються при його експлуатації. Це USB, PS / 2, COM, D-SUB, LAN і т.д. Всі порти безпосередньо або через спеціальні перехідники кріпляться до материнської плати.

Внаслідок цього своєчасна заміна роз’ємів портів на ноутбуці при їх зносі стає дуже важливою, тому що несправності з роз’ємами можуть призвести до досить серйозного пошкодження материнської плати, і як наслідок до дорогого ремонту.

Визначити, наскільки зношений той чи інший роз’єм можна по роботі порту, зокрема можуть не працювати підключені до нього пристрої, під’єднаний до порту штекер може грітися, мати люфт або працювати тільки в одному положенні.

Заміна роз’ємів портів на ноутбуці – процес досить складний і трудомісткий, адже необхідно крім випаювання роз’єму і установки аналогічного, ще й повністю розбирати ноутбук для доступу до материнської плати.

У разі пошкодження південного моста (наприклад, після залиття, або короткого замикання по шині USB) можуть постраждати відразу всі контролери портів: жорсткого диска і приводу компакт-дисків, контролер шини USB, контролер шини PCI.

Ремонт USB-портів. Ноутбук може не реагувати на підключення USB-пристроїв з різних причин. Або порти відключені в BIOS, або ж встановлена програма, яка блокує автоматичне підключення пристроїв. Подивіться на самі роз’єми – можливо, вони пошкоджені фізично. Зламані USB-порти можна замінити на нові. Якщо USB-порт підібрати неможливо, ставиться заглушка.

У розхитаному роз’ємі починає пропадати контакт. Зовні це проявляється в тому, що ноутбук не стабільно визначає підключені пристрої. У цьому випадку для під’єднання їх необхідно кілька разів витягти і вставити або поворушити в роз’ємі. Якщо нічого не робити, то з часом порт взагалі перестане працювати. У розхитаних роз’ємах може виникати замикання, яке призведе до пошкодження інших, більш дорогих компонентів материнської плати.

Ремонт LAN-портів. Найчастіше не реагує на підключення витої пари через поганий контакт. Подивіться на контакти, швидше за все деякі з них просто погнулися і їх треба випрямити. Якщо роз’єм виглядає добре, і контакти в порядку, значить проблема в чіпі мережевої карти.

У нашому сервісному центрі можна замінити будь-які роз’єми, південний міст, а також налаштувати програмне забезпечення для правильної роботи портів.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу. Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов’язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об’ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка – від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.