Ремонт моніторів у Львові

ремонт моніторів у львові

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт моніторів львівЗдійснимо ремонт моніторів дешево і сердито. Відновимо працездатність офісного трудівника або домашнього утриманця. Протестуємо, проведемо діагностику РК-монітора комп’ютера або ноутбука абсолютно безкоштовно.

Якщо у вас немає часу, можемо провести необхідні процедури по ремонту монітора на дому. Чесно скажемо, що вигідніше: купити новий монітор або ремонтувати старий. Після ремонту прочистимо, продуємо, змажемо – все буде працювати ще кілька років. Даємо гарантію!

Працюємо з усіма моделями:

Повний спектр послуг по ремонту моніторів у Львові:

  • Діагностика монітора для визначення несправності;
  • Внутрішня чистка плат монітора від пилу і бруду;
  • Ремонт або заміна несправних комплектуючих;
  • Заміна TFT матриці дисплея;
  • Ремонт та заміна інвертора підсвічування або ламп підсвічування монітора;
  • Перевірка працездатності з наступним тестуванням монітора;
  • Якщо монітор не включається або немає зображення;
  • Ремонт блоку живлення монітора або заміна блоку живлення.

Для усунення несправностей обов’язкове проведення діагностики, за її результатами буде проводитися ремонт моніторів. У випадку, якщо після діагностики, ціна, озвучена менеджером, виявиться вам невиправдано високою – ви маєте право відмовитися від ремонту, в цьому випадку оплачуються тільки роботи з діагностики несправності.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу. Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов’язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об’ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка – від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.