Модернізація ноутбуків

Модернізація ноутбуків

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

Працюємо з усіма моделями:

Навіщо потрібна модернізація ноутбуків?

  • Прискорення завантаження операційної системи і додатків;
  • Збільшення швидкості роботи додатків і кількості операцій;
  • Зменшення енергоспоживання і нагрівання ноутбука.

Етапи модернізації ноутбука

  • Вивчення вимог, доцільності модернізації, вибір компонентів для заміни;
  • Підбір та заміна компонентів замість старих;
  • Перенесення і адаптація операційної системи та програмного забезпечення;
  • Тестування ноутбука після апгрейда.

Що можна поміняти в ноутбуці?

Жорсткий диск. Сьогодні на ноутбуках зберігаються досить великі обсяги інформації – відеоролики, музичні композиції і т.д. При цьому може виникнути ситуація з нестачею вільного простору на жорсткому диску. Для вирішення цієї проблеми виконується заміна старого вінчестера на новий більшого об’єму. В багатьох випадках доведеться вирішувати проблему переносу даних (у тому числі і встановленої операційної системи).

Оперативна пам’ять. Збільшення даного параметра здатне помітно прискорити роботу ноутбука. За наявності на материнській платі вільних слотів це завдання вирішується шляхом установки додаткових “планок”. В іншому випадку старі мікросхеми пам’яті замінюються на нові більшого обсягу.

Дисплей. Якщо на матриці багато подряпин або ви хочете інший тип (матову або глянсову), то можлива її заміна.

Бездротові інтерфейси. Всі сучасні ноутбуки вже обладнані всіма необхідними інтерфейсами. Тим не менш, є мобільні комп’ютери (особливо серед застарілих моделей), в яких немає підтримки тих чи інших технологій. Виправляється ця проблема шляхом інтеграції відповідних бездротових інтерфейсів (Wi-Fi, WiMax, GPRS).

Процесор. При заміні необхідно врахувати безліч важливих факторів: система охолодження повинна справлятися з відведенням тепла, а система живлення ноутбука з рівнем енергоспоживання нового процесора, BIOS повинен розпізнати і коректно працювати з новим процесором.

Привід CD-ROM, DVD-ROM, Blu-ray. Сьогодні більшість користувачів стикається з необхідністю запису і програвання DVD / Blu-ray-дисків. Для того щоб ноутбук зміг записувати DVD-диски або, наприклад, читати носії Blu-ray, необхідна заміна старого приводу на новий.

У нашому сервісному центрі можна швидко модернізувати ноутбук. Ми безкоштовно доставимо ноутбук в майстерню, підберемо необхідні комплектуючі для заміни. У нас великий склад запчастин, а ціни дешевше, ніж у провідних комп’ютерних магазинах.

Модернізацію, що вимагає повне розбирання ноутбука (модернізація процесора, модернізація відеокарти), доцільно проводити в сервісному центрі.

Модернізація приводу оптичних дисків, установка зовнішнього жорсткого диска, заміна акумулятора, модернізація оперативної пам’яті – всі ці послуги в більшості випадків можна виконати прямо у вас вдома.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.