Купуємо (неробочі, несправні) зламані ноутбуки

Ви потрапили на сторінку одного з небагатьох сервісних центрів Львова, який помимо ремонту ноутбуків, комп’ютерів, моніторів спеціалізуються на такому виді діяльності, як скупка неробочих ноутбуків різних фірм. Наша фірма готова розглянути можливість викупу Вашої неробочої техніки.

У нас Ви зможете продати:

  • неробочі (зламані) ноутбуки;
  • неробочі (зламані) монітори;
  • неробочі (зламані) планшети.

У нас розглядають пропозиції незалежно від марки виробника – Asus, Acer, HP, Sony Vaio, Dell, Samsung і ін. Щоб уточнити вартість вашого неробочого ноутбука, достатньо зателефонувати в нашу фірму.

Найчастіше здаючи в ремонт ноутбук ви замислюєтеся про приблизну вартість ремонту ноутбука, планшета монітора чи іншої комп’ютрної техніки і чи не буде простіше придбати новий ноутбук. Не рідко це дійсно так. Якщо  ви пролили на ноутбук рідину, або в ноутбуці щось згоріло, або пропала картинка на екрані і вартість ремонту ноутбука величенька то з великою ймовірністю можна сказати – простіше купити новий. Тут виникає питання: кому потрібен не працюючий ноутбук?

Наш сервіс-центр з радістю запропонує продати зламаний ноутбук на запчастини. Ми купуємо зламані (неробочі, несправні) ноутбуки щодня в робочий час і вважаємо цю послугу дуже зручною для наших клієнтів. Вам не потрібно замислюватися, кому потрібен зламаний-неробочий ноутбук і скільки він може коштувати. Наш сервіс пропонує гідні суми за непрацюючі пристрої і з урахуванням зекономленої суми за ремонт ноутбука ви можете придбати новий ноутбук, який при належному догляді прослужить вам як мінімум стільки ж.

викуп ноутбуківПродати зламаний ноутбук або планшет у нас дуже просто. Достатньо принести ноутбук на безкоштовну діагностику (від 15 хвилин до доби), за результатами якої ми вам розповімо скільки буде коштувати ремонт або скільки ми можемо вам запропонувати за ваш неробочий ноутбук. При необхідності під час продажу зламаного ноутбука безкоштовно копіюємо інформацію.

Просимо врахувати ми не займаємося скупкою крадених ноутбуків (при продажі потрібно копія документа що засвідчує особу яка продає), або ноутбуків з сумнівним походженням. Скупка зламаних ноутбуків і планшетів це благо і для клієнтів, які можуть вивільнити невелику суму на новий ноутбук, при цьому отримати дані зі зламаного ноутбука. Для сервісу скупка ноутбуків приносить велику кількість дрібних запчастин, які самі по собі нічого не варті, але знайти їх часто неможливо іншим шляхом.

Звертайтеся в наш сервіс-центр і наші менеджери проведуть попередню оцінку вашого ноутбука по телефону.

Крім того багато сервіс центри оголошують за ремонт захмарні ціни, які ніяк не пов’язані з реальною вартістю ремонту ноутбука або іншого портативного пристрою. Наші менеджери проконсультують Вас і про вартість ремонту ноутбука із зазначеною проблемою в нашому сервіс-центрі і можливо ви передумаєте продавати ноутбук на запчастини і захочете відремонтувати ноутбук у нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.