Встановлення Windows

встановлення віндовс
 • На комп’ютери та ноутбуки
 • Windows XP, Windows 7, Windows 8
 • Повний комплект документів
 • 14 днів безкоштовної технічної підтримки
 • Абсолютний контроль якості
 • Ліцензійне програмне забезпечення

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

Комп’ютерне «залізо», на яке не встановлено програмне забезпечення, так і залишається просто залізом. Для того щоб ваш комп’ютер почав функціювати і виконувати відповідні завдання, на жорсткий диск комп’ютера потрібно встановити операційну систему.

На сьогоднішній день існує три найбільш поширені операційних систем. Встановлювати Windows, Mac OS чи Linux вирішувати вам. Всі три операційні системи повністю функціональні і ваш вибір залежить тільки від ваших знань і потреб. Найбільш простою і поширеною операційною системою є Віндовс. Цю ОС ми побачимо практично на кожному комп’ютері.

Наш сервісний центр пропонує допомогу по установці і налаштуванню операційної системи. Ми допоможемо вам:

Встановлення Windows Львів

 • Встановити Windows XP;
 • Встановити Windows Vista;
 • Встановити Windows 7 (Seven);
 • Встановити Windows 8;
 • Встановити Mac OS;
 • Встановити Linux;
 • Налаштувати і оптимізувати операційну систему.

Якщо у вас Net Book чи Mac Air ви можете зіткнутися з проблемою відсутності приводу зчитування даних. Ми допоможемо вам встановити Windows з флешки.

У ряді деяких випадків так само може знадобитися перевстановлення операційної системи:

 • Після апаратного збою чи пошкодження системних файлів Windows;
 • Після заміни апаратних частин вашого комп’ютера на більш сучасні;
 • Можливо, ви хочете перейти на нову операційну систему, яка повністю відповідає вашим потребам. При цьому ви б хотіли, щоб всі ваші файли та фотографії не були втрачені.

Встановлення Windows XP.

Установка Windows XP ЛьвівУстановка Windows XP може знадобитися в разі купівлі або складанні нового комп’ютера. Windows XP, як правило, встановлюють на комп’ютери слабкої та середньої конфігурації.

Правильно встановлена Windows XP це – ознака стабільної, коректної та надійної роботи.

У випадку, коли потрібно перевстановити Windows (віруси, програмний збій, збій жорсткого диска) встановимо Windows із збереженням вашого ліцензійного ключа. При перевстановленні Windows на ноутбуці або стаціонарному комп’ютері, ви отримаєте ліцензійний продукт з можливістю поновлення.

Дані користувача, для збереження, попередньо копіюються на зовнішній носій. Наші фахівці допоможуть вам встановити Windows XP і ви отримаєте стабільно працюючий комп’ютер з усім необхідним програмним забезпеченням включаючи антивірус. За бажанням клієнта, можна створити завантажувальний розділ, для аварійного відновлення Windows.


Встановлення Windows Vista.

Установка Windows VistaБагато користувачів купили комп’ютер в 2006 році та бажають встановити Windows Vista. На корпусі комп’ютера присутня ліцензійна наклейка Windows Vista і тому є можливість перевстановити Windows з ліцензійним ключем. Установка Windows Vista не найпоширеніше замовлення, але все ж деяким користувачам ця послуга необхідна.

При перевстановленні Windows ви отримуєте повністю ліцензійний продукт, здатний оновлюватися з офіційного сайту Microsoft.Перед встановленням або перевстановленням Windows, всі важливі для користувача дані зберігаються, і лише потім проводяться роботи з перевстановлення Windows. Наші майстри комп’ютерної допомоги допоможуть встановити Windows, оптимізувати під конфігурацію вашого комп’ютера, а також проведуть налаштування всіх необхідних програм. Так само пропонуємо послугу по створенню резервної копії Windows.


Встановлення Windows Seven 7.

Встановлення Windows Seven 7Одна з найстабільніших операційних систем. Установка Windows 7 Seven проводиться, як правило, на сучасні потужні комп’ютери. Встановити Windows 7 Seven можна і на комп’ютер середньої конфігурації, але потрібно проводити оптимізацію та тонке налаштування.

Якщо потрібно перевстановити Windows на ноутбуці, то в кінцевому підсумку у вас так само буде ліцензійний продукт. При перевстановленні та установці Windows всі дані зберігаються. Наша компанія надасть допомогу в установці Windows 7 Seven. Оптимізуємо і налаштуємо операційну систему під конфігурацію вашого комп’ютера.

Для того, щоб в подальшому не звертатися в сервіси з перевстановлення Windows на ноутбуці або стаціонарному комп’ютері, ми пропонуємо створити резервну копію Windows, яку в разі збою можна відновити самостійно.


Встановлення Windows 8.

Встановлення Windows 8В кінці 2012 року Microsoft випустила останнє своє творіння під назвою Windows 8. На сьогоднішній день Windows 8 зустрічається на всіх нових ноутбуках і вже завоювала популярність. Зручний стильний інтерфейс названий Metro або Modern вже знайшов своїх шанувальників. Деякі ж користувачі вважають що даний інтерфейс не зручний, але ніхто не заважає цим користувачам зробити невеликі налаштування і повернути для себе звичний інтерфейс Windows 7 Seven.

Для всіх інших, ми пропонуємо допомогу в освоєння нового інтерфейсу Modern. Простішого та зручнішого ітерфейсу ще не було придумано.Також ми пропонуємо допомогу в установці windows 8 на комп’ютер, ноутбук або нетбук.

Ми також пропонуємо допомогу по установці Windows 8 з флешки. При необхідності, для вас, ми можемо підготувати завантажувальну флешку з вашою версією Windows для подальшого самостійного використання.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.