Dropbox - це

Для чого потрібен Dropbox?

Доброго дня, шановні читачі блогу СЕРВІС ІТ ПЛЮС! Днями я спробував кілька сервісів для зберігання файлів і поки зупинився на двох . І сьогодні я хотів би познайомити вас з одним з них. Це безкоштовний сервіс , який дозволяє спростити сортування файлів і економити місце на жорсткому диску комп’ютера. Отже, даний сервіс називається DropBox.

Що являє собою система DropBox?

DropBox – це порівняно нова система, яка дозволяє зберігати дані на віртуальному сервері і отримувати доступ до них з будь-якого іншого персонального комп’ютера. Простіше кажучи, DropBox – це такий собі симбіоз флеш -накопичувача і веб -технологій. Ви можете зберігати абсолютно будь-які файли – відео з вечірки, фото з екскурсії, фінансові звіти у файлах групи MS Office, зберігати улюблені ігри та багато іншого. Що найголовніше – крім зберігання файлів в будь-якому форматі, сервіс надає достатню кількість дискового простору, необхідного для власних потреб.

В принципі, USB – накопичувачі і переносні жорсткі диски часто вирішують подібні проблеми, але в будь-який момент завжди можна забути їх вдома або, що набагато сумніше, втратити десь на вулиці чи в громадському транспорті. А адже інформація може бути приватній, призначеної тільки для особистого використання…

Для чого потрібен Dropbox?

За допомогою Дропбокса можна:

  • робити актуальні бекапи потрібних нам файлів і папок;
  • відновлювати видалені або змінені файли в перебігу останніх 30 днів;
  • автоматично синхронізувати інформацію на різних комп’ютерах причому під різними операційними системами;
  • синхронізувати можна не тільки компюьтери але і смартфони з планшетами;
  • організовувати спільну роботу з файлами;
  • завантажувати файли для подальшого завантаження за посиланням;
  • давати доступ до певної інформації обраним вами користувачами.

і багато чого ще, а головне, що це все швидко, просто, зручно, зрозуміло, автоматично і з комфортом!

Переваги Dropbox в порівнянні з іншими сервісами

Dropbox вміє не просто зберігати файли. Сервіс підтримує автоматичну синхронізацію між обладнанням з встановленою системою Mac, із звичайними ноутбуками або персональними комп’ютерами, а також з різними мобільними пристроями, якими управляє більш – менш нормальна операційна система. Dropbox не вимагає спеціального навчання, оскільки функціонал представлений максимально доступно. Тому питання як користуватися dropbox, у більшості не виникне. Підтримується будь-який тип файлів.

Dropbox – багатозадачна система, оскільки завантаження файлів може проходити не по черзі, а відразу по кілька штук. Клієнт, необхідний для роботи, гарантує кросплатформенність – працює практично на будь-якій відомій операційній системі. Навіть якщо Ви використовуєте MacOS вдома, а на роботі працюєте з Windows – в будь-якому випадку не буде жодних проблем з отриманням необхідних Вам файлів.

Системою підтримується публікація файлів в мережі Інтернет. Клієнт гарантує оновлення даних в мережі інтернет при оновленнях на локальному комп’ютері. При необхідності може забезпечуватися спільна робота декількох користувачів одночасно. Підтримується автоматичне оновлення і бекап до попередніх версій.

За допомогою Dropbox можна легко передати електронну пошту, контакти і будь-яку іншу інформацію на різні пристрої по мережі бездротового типу. Це буде корисно, наприклад, коли потрібно синхронізувати роботу Mac, iPhone і PC без необхідності включати комп’ютер. Отже зареєструвавшись потрібно встановити Dropbox на компютер і налаштувати його після чого можа використовувати в своїх цілях. Отож з вище перечитаного можна дійти висновку, що використання Dropbox можливе в багатьох випадках, а тому це досить корисна система.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.