материнська плата Asus

Asus

Всесвітньо відома компанія Asus була створена в 1989 році у Тайвані. В даний час її штаб знаходиться в столиці Тайваню, місті Тайбей. Назва ‘Asus’ походить від латинського слова «Пегас» (Pegasus). Офіційно компанія носить ім’я ‘ASUSTek’, але частіше вживається скорочена назва – ‘Asus’.ноутбуки Asus

Компанія спеціалізується на виробництві комп’ютерної техніки і електроніки.

Основним напрямком її діяльності є:

  • виробництво комп’ютерів і ноутбуків,
  • виробництво материнських плат,
  • виробництво моніторів,
  • виробництво оптичних приводів,
  • виробництво графічних карт і інших комплектуючих.

На сьогоднішній день компанія Asus є визнаним світовим лідером з продажу комп’ютерів та їх комплектуючих. Висока якість продукції, що випускається призвела до створення партнерських відносин з багатьма найбільшими корпораціями, що спеціалізуються на виробництві комп’ютерної техніки. У число ділових партнерів компанії входять такі гіганти, як HP, Sony, Apple і багато інших. Материнські плати вважаються не тільки найбільш продаваними, а й самими якісними в світі, тому їх можна зустріти на багатьох сучасних моделях комп’ютерів і ноутбуків преміум-класу.

Раніше компанія відкрила два дочірніх підприємства – Unihan Corporation і Pegatron Corporation. Перша з них займається виробництвом комплектуючих для комп’ютерів на контрактній основі, друга – виготовленням корпусів для стаціонарних і портативних комп’ютерів, а також інших другорядних деталей. Сама компанія приділяє особливу увагу створенню ноутбуків, серверів і комплектуючих, а також комунікаційного обладнання.

Дедалі популярнішими сьогодні стають ці ноутбуки, модельний ряд яких налічує вже кілька серій. Компанія вельми трепетно ставиться до цього напрямку своєї діяльності, тому ноутбуки Asus стають все функціональнішими і більш технологічними. І в ремонті ноутбуки Asus не складні.

Завдяки використанню інноваційних розробок, портативні комп’ютери цієї марки стають все більш тонкими і легкими, але при цьому все більш потужними і продуктивними. І при цьому, фахівці компанії зовсім не збираються зупинятися на досягнутому, постійно використовуючи новітні досягнення в області цифрових технологій для створення ультрасучасних переносних комп’ютерів для роботи і відпочинку.

Ще компанія відома тим, що випустила перший нетбук – Asus EEE PC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.