APM

APM

За допомогою опції Advanced Power Manager можна включити/відключити підтримку APM (Advanced Power Management). Дана опція відповідає за підтримку розширеного управління живленням (APM – Advanced Power Management). Ця технологія дозволяє при простої комп’ютера переводити його в один з режимів зі зниженим енергоспоживанням.

Значення опції:

  • Disabled (або No) – відключити підтримку;
  • Enabled (або Yes) – включити підтримку.

Опція також може мати інші назви:

    • APM
    • APM BIOS
    • PM Control By APM
    • Power Manager/APM

Використання APM актуально зараз тільки для застарілих комп’ютерів, які не підтримують досконаліший інтерфейс розширеної конфігурації і управління живленням (ACPI – Advanced Configuration and Power Interface), або для старих версій операційних систем (Windows 98 і раніших), нічого не «знаючих» про ACPI . Якщо це ваш випадок, встановіть для опції значення Enabled, у всіх інших випадках APM можна відключити, вибравши варіант Disabled.APM

Розширене управління живленням передбачає, що комп’ютер може перебувати в одному з чотирьох станів. Перше – це звичайна робота (Normal). Другий стан (Doze) передбачає роботу компонентів на знижених частотах зі зменшеним споживанням потужності. Третє (Standby) – сплячий режим. При цьому відключені деякі компоненти комп’ютера, але забезпечується досить швидке повернення в робочий режим. Четверте стан (Suspend) передбачає більш «масштабне» відключення живлення від компонентів. Варто згадати і фізичне відключення живлення – при цьому комп’ютер повністю знеструмлений.

Примітка. АРМ (Advanced Power Management) – це набір функцій, що дозволяє програмам управляти енергоспоживанням пристроїв персонального комп’ютера. Специфікація АРМ реалізована на рівні BIOS. Це означає, що BIOS практично повністю управляє енергоспоживанням і визначає стан пристроїв персонального комп’ютера.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, або ж сталася поломка то ми з радістю допоможемо вам відремонтувати ноутбук у Львові чи будь-яку іншу техніку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.